В Николаеве спасатели уберегли жизнь мужчине, который провалился под лед, катаясь на лодке с коньками под парусом

  • 0
В Николаеве спасатели уберегли жизнь мужчине, который провалился под лед, катаясь на лодке с коньками под парусом
3 лютого о 15:19 до оперативно - диспетчерської служби Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, від очевидця, надійшло повідомлення про те, що на річці Південний Буг, в районі Варваровського моста у м. Миколаєві сталась подія на воді. Чоловік, який їхав у маршрутному таксі, розповів, що в районі форватера, знаходиться буєр (човен на ковзанах під парусом) і поряд із ним на льоду лежить людина та рухає руками.

На місце події прибула чергові зміни аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення та оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, а також відділення 10 взводу воєнізованого гірничо-рятувального (аварійно-рятувального) загону ДСНС України на судні з повітряною подушкою СПП «Пегас 5У».

Рятувальники дістались до постраждалого в спеціальних костюмах та за допомогою нош, що не тонуть, витягли чоловіка на міцний лід. Катером на повітряній подушці постраждалого доставили на берег і передали бригаді швидкої медичної допомоги. Роботи ускладнювалися тим, що товщина льодового покриття досить тонка та існувала загроза проломлення криги в момент проведення рятувальної операції.
скачать dle 12.0