Налогообложение не целевой благотворительной помощи в Николаеве

  • 0
Налогообложение не целевой благотворительной помощи в Николаеве
ДФС України повідомляє (лист ДФС України від 18.01.2017 №971/6/99-99-13-02-03-15), що з 01.01.2017 року Законом України від 20.12.2016 №1791-VIII змінено граничний розмір благодійної допомоги, що передбачений пп.«б» пп.170.7.8 п.170.7 ст.170 Податкового кодексу, який становить 500 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

Зазначено, що відповідно до пп.170.7.3 п.170.7 ст.170 Кодексу не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами ? юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим пп.169.4.1 п.169.4 ст.169 Податкового кодексу, встановленого на 1 січня такого року (у 2016 р. ? 1930 грн, у 2017 р. ? 2240 грн).

Сума перевищення нецільової допомоги над зазначеним розміром включається податковим агентом до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку як інші доходи і підлягає оподаткуванню на загальних підставах.
скачать dle 12.0