Жительница Николаевской области получила в наследство автомобиль который находился в розыске

  • 0
Жительница Николаевской области получила в наследство автомобиль который находился в розыске
До сервісних центрів МВС Миколаївщини звернулося троє автовласників, щоб здійснити перереєстрацію автомобілів. Однак, в двох автівках номери кузову та двигуна були з ознаками підробки, а третя перебувала в розшуку.

Мешканець Єланецького району звернувся до фахівців сервісного центру МВС в м. Миколаїв, щоб зняти з обліку ВАЗ-21703. Однак, під час проведення експертного дослідження з’ясувалося, що номер двигуна з ознаками підробки тобто первинний номер було видалено й нанесено «новий».
Не здійснив перереєстрацію й власник Mercedes-Benz 124. Експерти в результаті дослідження зробили висновок, що номер кузова був вварений з іншого транспортного засобу.

За таких обставин працівники сервісного центру МВС були змушені громадянам відмовити в наданні послуги, а натомість всі матеріали надали правоохоронцям для прийняття рішення. Наразі по даним фактам в Заводському відділі поліції розслідуються кримінальні провадження, розпочаті за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст.290 КК України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу», що карається штрафом від ста п'ятдесяти до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Не змогла зареєструвати на своє ім’я автівку й мешканка м. Вознесенська. Жінка, отримавши в спадщину Mitsubishi Carizma, завітала до сервісного центру МВС. Однак адміністратором було з’ясовано, що даний транспортний засіб з минулого року перебуває в розшуку як викрадений. Наразі по даному факту правоохоронцями Вознесенського відділу поліції проводиться розслідування.

Нагадуємо, що саме в сервісних центрах МВС мешканці та гості Миколаївської області мають можливість отримати адміністративну послугу незалежно від місця свого проживання чи реєстрації транспортного засобу. Саме тут громадянам надаються міжнародні посвідчення водія, довідки щодо відсутності судимості, а також здійснюється державна реєстрація (перереєстрація) транспортних засобів; видача чи обмін посвідчення водія; видача свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів та інші.скачать dle 12.0