Губернатор предложил создать общественный совет при Николаевской ОГА

  • 0
Губернатор предложил создать общественный совет при Николаевской ОГА
В обласній державній адміністрації відбулася зустріч керівництва області, правоохоронних органів, структурних підрозділів з представниками громадських організацій Миколаївщини.

«Це перша наша зустріч в такому форматі. І перш за все я хочу подякувати громадським активістам за їх роботу та їх громадянську позицію, - з цих слів розпочав зустріч голова ОДА Олексій Савченко. - Проаналізувавши питання, які сьогодні ви піднімаєте, я виділив серед них ті, які ви вважаєте найбільш проблемними в області. Це діяльність правоохоронних органів відносно розкриття резонансних злочинів, робота транспорту та ремонт доріг, земельне рейдерство, екологія, кадрова політика в органах влади. Дякую вам за небайдужість та допомогу. Але в мене, як голови обласної державної адміністрації теж є своя позиція відносно вирішення цих проблем в області. І моя позиція – державницька», - зазначив очільник області.

Олексій Савченко зауважив, що сьогодні рівень розкриття злочинів в Миколаївській області – один з найкращих в Україні: «Всі резонансні злочини, які останнім часом відбулися в області розкриті, - підкреслив він. – Дійсно, криміногенна ситуація потребує особливої уваги. Але в мене, як голови облдержадміністрації головні завдання – це інвестиції в область, забезпечення економічної та політичної стабільності, наповнення бюджету».

Голова облдержадміністрації запропонував представникам громадських організацій створити Громадську раду при ОДА: «Давайте працювати разом. Оберіть голову, і він буде моїм радником. Чітко формулюйте проблеми, які на ваш погляд мають місце та пропонуйте шляхи їх вирішення. Є проблеми, треба визначати їх причини, об’єднуватися та працювати», - наголосив Олексій Савченко.

Активісти громадських організацій передали голові ОДА лист, в якому звернулися до Олексія Савченка з декількома питаннями:
- впровадити механізм публічного звітування влади на звернення активістів по тих темах, якими вони займаються багато років. Не за принципом формальної відписки, а в форматі, що робиться і що планується зробити. Таким механізмом має бути громадська рада при голові Миколаївської ОДА;
- притягнення замовника збройного нападу на Дениса Барашковського до відповідальності;
- рекомендувати звільнити з займаної посади начальника управління державної служби транспортної безпеки в Миколаївській області Кривошапка С.М. за виконання своїх прямих повноважень.

Щодо цих запитів підготовлені наступні відповіді. Механізм публічного звітування влади буде відпрацьований та впроваджений після створення громадської ради при ОДА . По другому питанню – нападників знайдено, пошуком та притягненням замовника нападу на активіста займаються правоохоронні органи Миколаївської області. По третьому - лист з рекомендаціями щодо розгляду відповідності займаній посаді начальника управління ДТБ в Миколаївській області Кривошапка С.М. направлено до голови Державної служби України з безпеки на транспорті Ноняку М.В (№732/61-65-7/6-17 від 21.04.2017р.).

Також розпочався процес створення Громадської ради при ОДА відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».скачать dle 12.0