Николаевцев и гостей города приглашают на хореографический фестиваль «Николаевские зори»

  • 0
Николаевцев и гостей города приглашают на хореографический фестиваль «Николаевские зори»
З 29 квітня по 1 травня у концерт-холі «Юність» проходитиме Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі».

Організаторами конкурсу виступили Управління культури Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Проект існував з 1997 року, статус регіонального набув 2002. І ось 2017 рік ознаменований появою на Миколаївщині ще одного фестивалю-конкурсу всеукраїнського рівня. Фестиваль-конкурс проводиться раз на два роки з метою збереження українських національних хореографічних традицій та традицій національних меншин України, пошуку юних талантів, розкриття їх творчого потенціалу, підтримки хореографічних аматорських колективів, талановитих хореографів та балетмейстерів-постановників.

Серед учасників фестивалю – дитячі, молодіжні та дорослі танцювальні колективи клубних та навчальних закладів, студій хореографічного мистецтва, спеціалізовані навчальні заклади культури та мистецтв України.

У конкурсній програмі беруть участь понад 100 хореографічних колективів з Миколаївської, Одеської, Кіровоградської, Вінницької та інших областей України. Миколаївщину ж представлятимуть переможці обласного конкурсу хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя», який є відбірковим туром фестивалю-конкурсу «Миколаївські зорі», і у листопаді 2016 року визначив гідних представляти нашу область на всеукраїнському рівні у 2017.

Виступи відбуватимуться у декількох вікових категоріях та в таких номінаціях: народно-сценічний танець, класичний танець, естрадно-сучасний танець, сценічна бальна хореографія, дитяча оригінальна хореографія.

Всі учасники будуть нагороджені дипломами фестивалю та пам’ятними сувенірами.

Програма фестивалю:

29 квітня: 10.00 – урочисте відкриття; конкурсна програма естрадно-сучасного танцю та сценічно-бальної хореографії.
30 квітня: 10.00 – конкурсна програма дитячої оригінальної хореографії, класичного та народно-сценічного танцю.
1 травня: 12.00 - Гала-концерт.

Ласкаво просимо на свято танцю, музики й гарного настрою!скачать dle 12.0