В Николаеве завершился первый этап конкурсного отбора на должности директоров коммунальных учебных заведений области

  • 0
В Николаеве завершился первый этап конкурсного отбора на должности директоров коммунальных учебных заведений области
13 травня в Миколаївській облдержадміністрації відбувся перший етап конкурсних випробувань на посади директорів навчальних закладів обласної комунальної власності.

Зазначимо, що конкурс на дані посади було оголошено 31 березня, а термін прийому документів тривав до 29 квітня.

Як пояснив голова конкурсної комісії – заступник голови облдержадміністрації Віталій Кіндратів, даний етап передбачає публічне заслуховування презентацій кандидатів стосовно їх бачення подальшого розвитку навчальних закладів, а також обговорення за участі представників громадськості. Другим етапом, що відбудеться вже наступного тижня, буде співбесіда членів конкурсної комісії з кандидатами.

Так, на посаду директора Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів №7 претендує Галина Макарова. Кандидатка презентувала своє бачення майбутнього закладу через декілька проектів, що спрямовані на активізацію розумової діяльності учнів, поглиблення вивчення англійської мови, організації дозвілля.

На посаду директора Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи претендують Валентина Димо та Наталія Руденко. Однак друга кандидатка не з’явилась на етап публічного заслуховування. В свою чергу, Валентина Димо представила свою концепцію розвитку школи, в якій акцентувала увагу на формуванні життєвих компетенцій у дітей з порушенням розумового розвитку, підвищенні компетентності педагогів та фінансовому і матеріально-технічному забезпеченні.

Кандидат на посаду директора Центру олімпійської підготовки з баскетболу та командних ігрових видів спорту Валентин Берестнєв повідоми присутнім, що незважаючи на труднощі матеріально-технічного характеру, заклад підтримує миколаївських спортсменів. Зокрема, спортсмени та тренери МБК «Миколаїв» працевлаштовані саме в обласному Центрі олімпійської підготовки.

Директором загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів – центру загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації бажають стати троє кандидатів. Галина Секкер розповіла про основні напрямки роботи, на яких вона зосереджуватиме увагу: підвищення кваліфікації вчителів школи, виявлення обдарованих дітей та допомога в їх самореалізації, профільна та допрофесійна підготовка учнівської молоді, психологічний супровід вихованців та колективу тощо.

В.о. директора інтернату Валерій Лисенко у своєму виступі зосередив увагу на досягненнях колективу та учнів школи за останні два роки. Так, багато вчителів пройшли атестацію та додаткове підвищення кваліфікації, в школі працюють спортивні класи, додаткові гуртки та секції, відкрито комп’ютерний клас. Кандидат наголосив на необхідності реформування навчального закладу в навчально виховний комплекс, а саме – загальноосвітню школу-військовий ліцей з посиленою фізичною підготовкою.

Ще один кандидат – також працівник закладу Юрій Ліновський заявив, що підтримує ідею попереднього спікера щодо створення військового ліцею та бажає займатись модернізацією навчального і виховного процесу, а також профілізацією старшої школи.

Відповідно до формату конкурсного етапу, будь-хто з присутніх міг поставити питання кожному з кандидатів після його виступу.

«У нас ще був оголошений конкурс на посаду головного лікаря Миколаївської обласної лікарні відновного лікування, але одного кандидата зняли за невідповідність критеріям, а інший відмовився брати участь у конкурсному відборі», - прокоментував Віталій Кіндратів.скачать dle 12.0