Николаевский ДемАльянс просит горисполком не поддерживать решение о повышении цен на проезд в маршрутках

  • 0
Николаевский ДемАльянс просит горисполком не поддерживать решение о повышении цен на проезд в маршрутках
ДемАльянс звертається до Голови Миколаївського виконавчого комітету не підтримувати проект рішення про підняття вартості проїзду в громадському транспорті з 4 грн до 5 грн і вище.

У зв’язку з тим, що на сайті Миколаївської міської ради з’явився проект рішення виконавчого комітету, прийняття якого тягне за собою необґрунтоване підняття вартості проїзду в громадському транспорті з 4 грн до 5 грн і вище, ДемАльянс звертається до Голови Миколаївського виконавчого комітету, а також до його представників не підтримувати даний проект рішень.

Таке рішення є маніпулятивним, а найголовніше - не вирішує проблеми громадського транспорту в місті і не створює умов безпечного і комфортного пересуванням миколаївців. Воно навпаки створює соціальне напруження і допомагає збагатитись перевізникам, які багато років препогано виконують послугу замовлення на перевезення.

Влітку 2016 року були підписані договори між перевізниками та виконавчим комітетом Миколаївської міської ради, яким вони зобов’язались виконувати ряд вимог. Натомість, на маршрутах продовжують їздити маломірні авто (14-, 15-, 16-місні), система GPS досі не встановлена, автопарк не оновлений, надходять постійні скарги від миколаївців про образи й напади з боку водіїв. Громадський транспорт Миколаєва не є безпечним і комфортним.

Ми умисно не вдаємось в деталі обрахунку формули тарифу. Бо це серйозна і важлива робота, яку має провести місто перед тим, як приймати таке рішення.

ДемАльянс спільно з ГО ЦАР проводили власні розрахунки в 2014 році, а потім і в 2015 все це публікували, презентували. Кожного разу наша цифра була меншою.

Натомість, у відділ ціноутворення подані показники від перевізників, які своїм методом порахували пасажирів і написали зручні їм цифри, які не підтверджені нічим. А тому - це профанація і маніпуляція. Та головне - невиконання умов конкурсу і договору.

ДемАльянс наполягає на тому, щоб місцева влада нарешті прийняла політичне рішення і почала роботу з виведення перевізників з міських маршрутів.

Запустила роботу напряму з власниками авто через комунальне підприємство, поки в місті не буде закуплено достатньо великогабаритного транспорту.

Практика інших міст показує, що все це реально. І в жодному разі не вестись на “хотєлки” (по-іншому це назвати важко) недобросовісних виконавців послуг на перевезення, які щодня наносять пряму шкоду миколаївцям.скачать dle 12.0