В Николаевском аэропорту СБУ провела антитеррористические учения

  • 0
Координаційна група антитерористичного центру при Управлінні СБУ у Миколаївській області провела тактико-спеціальні навчання на базі комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Миколаїв».
В Николаевском аэропорту СБУ провела антитеррористические учения

У тренуваннях, умови яких були максимально наближені до реальних, взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Збройних сил України, Нацгвардії, поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, прикордонники, представники органів місцевої влади.

За легендою навчання суб’єкти боротьби із тероризмом мали локалізувати й знешкодити іноземну озброєну диверсійно-розвідувальну групу, яка планувала вчинити на території регіону низку вибухів аби відволікти увагу силовиків та забезпечити прибуття на летовище основних сил. Під час відпрацювання штурму «Альфа» ліквідувала умовних диверсантів та звільнила заручників. Вибухотехнічна група виявила та знешкодила закладену на території аеропорту вибухівку.
В Николаевском аэропорту СБУ провела антитеррористические учения

Силові підрозділи та цивільні структури відпрацювали чіткий алгоритм спільних дій при можливих терористичних загрозах на об’єктах критичної інфраструктури. Керівники навчань дали позитивну оцінку усім фазам спеціальної операції.

«Сьогодні ми побачили згуртовану роботу антитерористичного центру. Їх завданням було не допустити відступу диверсійної групи, яка зайшла на територію стратегічного об’єкту – аеропорту. Аеропорт було обрано саме тому, що ми його оновлюємо. Це – стратегічний об’єкт для висадки десанту, для заходження країни-агресора. Всі умови були бойовими. Тому бригада виконала свої завдання дуже чітко, оперативно і злагоджено», - відзначив голова облдержадміністрації Олексій Савченко.скачать dle 12.0