Губернатор Николаевщины поздравил детей с праздником

  • 0
Губернатор Николаевщины поздравил детей с праздником
Сьогодні, 1 червня, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко взяв участь у святкових заходах до Міжнародного дня захисту дітей, які відбувалися у художньому російському драматичному театрі.

Свято організували для дітей учасників АТО, для дітей з обмеженими можливостями та для соціально-незахищених дітей.

«У майбутньому саме ви будете переможцями. Ви іншого права як перемагати – не маєте. Вам треба виборювати свою перемогу. Я радію тому, коли людина живе, коли людина робить помилки – вона може вчитися», - звернувся до присутніх очільник області.

Олексій Савченко акцентував, що вже цього року діти учасників АТО матимуть можливість поїхати на відпочинок до Туреччини. «Також хочу додати, що ми дбаємо про відпочинок дітей. Ми знаємо, що у Миколаївській області знаходиться 210 тисяч дітей. Декілька родин, небагато, але я все ж таки домовився, щоб діти наших воїнів АТО поїхали цього року в Туреччину, як я раніше вже казав. В інші місця відпочинку також поїдуть. А ми зі свого боку попрацюємо над тим, щоб ми мали можливість приймати дітей у своїх державних санаторіях, які, на жаль, сьогодні використовуються бізнесом», - зазначив він.

«Зі святом вас! Намагайтеся будувати Українську соборну самостійну державу! Пам’ятайте про батьків, які допомагали будувати вам життя. Пам’ятайте про всіх тих людей, які дали вам досвід. Бо досвід – це саме те, що дає людині крила. А з крилами людина вже може створити все. Дякую вам!», - підсумував Олексій Савченко.

Для дітей театром організовано перегляд прем’єрної вистави-казки «100 поцілунків принцеси» Г.Х.Андерсена. Також гості свята отримали солодкі подарунки.скачать dle 12.0