В Николаеве архитектурная инспекция запретила устанавливать панорамный лифт в развлекательном центре

  • 0
В Николаеве архитектурная инспекция запретила устанавливать панорамный лифт в развлекательном центре
Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області здійснено позапланову перевірку робіт зі встановлення панорамного ліфту в ТРЦ «City Center» у Миколаєві.

Під час перевірки встановлено, що експертною організацією, ТОВ «Українська будівельно-технічна експертиза», була занижена категорія складності об’єкту «Встановлення панорамного ліфту в нежитловій будівлі ТРЦ «City Center» за адресою: м. Миколаїв, пр. Центральний, 98» – з V до І категорії.

Крім того, посадовими особами Управління виявлено, що проектною організацією, ТОВ «ПВІ «Миколаївагропроект», та головним інженером проекту не виконані вимоги попередньо наданих приписів. Зокрема, не приведено проектну документацію на об’єкт у відповідність до вимог містобудівного законодавства (назва об’єкту не відображає вид будівництва, занижена категорія складності об’єкту з V до І категорії).

За результатами перевірки посадовими особами Управлінням повторно скасовано реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт на об’єкті, а порушникам містобудівного законодавства видані приписи про усунення порушень. На ТОВ «Українська будівельно-технічна експертиза» та ТОВ «ПВІ «Миколаївагропроект» накладено штрафні санкції в розмірі 30 тис. грн і 16,8 тис. грн. відповідно.скачать dle 12.0