В Николаеве утонул мужчина со своим внуком

  • 0
В Николаеве утонул мужчина со своим внуком
1 липня до оперативно-диспетчерської служби ГУ ДСНС України у Миколаївській області надійшло повідомлення про зникнення чоловіка та дитини, які перебували на відпочинку на пляжі в мікр. Варварівка м. Миколаєва.

Для пошуку було направлено водолазне відділення 10 взводу Державного воєнізованого гірничорятувального загону та чергову зміну оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Рятувальники обстежили акваторію та берегову зону вказаного місця. О 13:15 тіло зниклого чоловіка 1958 р. н. було знайдено в 15 м. від берега в р. Південний Буг. Тіло загиблого доставлено до судмедекспертизи м. Миколаєва.

За словами очевидців чоловік, який загинув, прийшов відпочивати зі своїм 6-річним онуком. Представники поліції виявили на пляжі речі чоловіка та дитини, проте самого хлопчика не знайшли. Пошукові роботи проводились по всій акваторії пляжу та береговій лінії. 2 липня роботи будуть продовжені.

На місці події працювали слідчо-оперативна група Центрального відділення поліції ГУ НП в Миколаївській області, суд. мед. експерт, головний інспектор Миколаївського РС ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

В наслідок пошукових робіт 2 липня о 06:15 виявлено тіло дитини водолазим відділення 10 взводу Державного воєнізованого гірничорятувального загону на березі р. Південний Буг.скачать dle 12.0