В Николаевской области половина аптечной сети области присоединилась к правительственной программы "Доступные лекарства"

  • 0
В Николаевской области половина аптечной сети области присоединилась к правительственной программы "Доступные лекарства"
Заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кіндратів взяв участь у відео-селекторній нараді з питань охорони здоров’я під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка.

В ході наради Віталій Кіндратів повідомив, що станом на сьогодні в Миколаївській області по урядовій програмі «Доступні ліки» працює половина аптечної мережі. Виписано 160 тисяч рецептів, з яких майже 120 тисяч отоварено.

Під час наради стало відомо, що на 2017 рік зміни до Державного бюджету України передбачають збільшення фінансування програми «Доступні ліки» на 200 млн грн. Крім того, до реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню за програмою «Доступні ліки», буде включено щонайменше 50 нових препаратів.

Віце-прем’єр-міністр доручив МОЗ протягом двох найближчих тижнів - до 5 серпня - оприлюднити новий, розширений реєстр препаратів, які братимуть участь у програмі «Доступні ліки».

За словами Павла Розенка, у новому переліку будуть представлені ліки виробників ЄС, України, а також світових виробників, таких як Індія та Ізраїль.

Наразі в урядовій програмі «Доступні ліки» беруть участь 6200 аптек, профінансовано понад 3 млн 600 тис рецептів.скачать dle 12.0