Архитектурная инспекция нашла нарушения при проверке управления градостроительства и архитектуры Николаевского горсовета

  • 0
Архитектурная инспекция нашла нарушения при проверке управления градостроительства и архитектуры Николаевского горсовета
Управлінням Державної архітектурно-будівельної Інспекції у Миколаївській області проведено планову перевірку діяльності Управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради.

Під час перевірки періоду 2015 – І квартал 2017 років виявлено порушення в роботі уповноваженого органу.

Зокрема, Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

Окрім того, посадовими особами Управління встановлено факти порушення строків надання замовникам містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, вимагання у замовників документів, не передбачених чинним законодавством.

На підставі виявлених порушень прийнято 18 рішень про скасування дії паспортів прив’язки тимчасових споруд для зайняття підприємницькою діяльністю, 14 рішень про скасування та 1 про зупинення дії будівельного паспорту забудови земельної ділянки, 15 рішень про скасування та 103 про зупинення дії містобудівних умов та обмежень.

У тому числі, скасовано дію 7 паспортів прив’язок на розміщення тридцяти тимчасових споруд для зайняття підприємницькою діяльністю у Центральному районі Миколаєва на перетині вул. Оберегова та пр. Героїв України.

За результатами контрольно-інспекційних заходів Управлінню містобудування та архітектури Миколаївської міської ради надано припис про усунення виявлених порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності.скачать dle 12.0