Информация по монетизации неиспользованных сумм жилищных субсидий для жителей Николаева

  • 0
Информация по монетизации неиспользованных сумм жилищных субсидий для жителей Николаева
26 квітня 2017 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами).

Цією постановою вперше за весь час дії програми «Житлові субсидії» запроваджено монетизацію невикористаних сум субсидій. Монетизації підлягають лише зекономлені субсидії, які призначалися на індивідуальне газове та електроопалення.

Особи, які не використали в повному обсязі нараховані субсидії, мають право до 1 вересня поточного року подати органу соціального захисту населення особисту заяву.

Частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150кВт*год електричної енергії перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта».

Хто має право отримати частину невикористаної субсидії грошима:

- родини з індивідуальним газовим обладнанням, які заощадили 100 кубів палива;
- родини з електричним опаленням, які заощадили 150 кВт*годин

Як отримати частину невикористаної субсидії грошима:

1. До 1 вересня подати заяву до управління соціального захисту населення
2. В заяві зазначити рахунок, відкритий у банківській установі або відділенні поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» (на момент подання заяви рахунок має бути відкритий).

Довідково: За інформацією організацій – надавачів послуг отримати виплату невикористаної суми субсидії з послуги електропостачання мають 1817 осіб, газопостачання – 25955 особи.

Станом на 10.08.17 заяви щодо отримання коштів субсидії по електропостачанню надійшли від 1221 особи (67,2% від потреби), по газопостачанню звернулася 18501 особа (71,3%).скачать dle 12.0