Мобильный сервисный центр МВД становится все более востребованным на Николаевщине

  • 0
Мобильный сервисный центр МВД становится все более востребованным на Николаевщине
Якість, оперативність та комфорт для громадян – це головні чинники в наданні послуг відвідувачам, фахівцями Мобільного сервісного центру МВС. Державні послуги щодо реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення та отримання запитів щодо надання довідок про відсутність (наявність) судимостей найбільш популярні серед жителів Снігурівщини та Кривоозерщини.

Саме в ці райони з квітня місяця було здійснено близько 6 виїздів.

За чотири місяці роботи пересувний сервісний центр МВС надав якісний державний сервіс 236 жителям області. Було здійснено 17 виїздів до найвіддаленіших районів Миколаївщини, де фахівці, як завжди, працювали до «останнього клієнта».

Найпопулярнішою послугою є реєстрація та перереєстрація транспортних засобів – проведено 111 операцій, на видачу довідок щодо відсутності чи наявності судимостей прийнято 83 запити, близько 40 водіям замінено посвідчення.

Нагадаємо, що кожен житель Миколаївщини, якому необхідно отримати адміністративну послугу, але сервісний центр МВС функціонує в іншому населеному пункті до якого далеко їхати, має можливість надати відповідний запит до сільського, селищного чи районного органу місцевої влади з проханням організувати прибуття Мобільного сервісного центру МВС.

Інформацію про порядок отримання послуг та графік виїзду Мобільного сервісного центру МВС можна знайти на сайті myk.hsc.gov.ua, отримати консультацію – за номером (0512) 53-14-36 або на офіційній Фейсбук-сторінці Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області.скачать dle 12.0