В Николаев суд отправил в СИЗО двух распространителей наркотиков

  • 0
В Николаев суд отправил в СИЗО двух распространителей наркотиков
Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Галиною Подзігун обрано запобіжні заходи двом місцевим мешканцям, підозрюваним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.307 та ч.3 ст.321 КК України.

Відповідно до матеріалів клопотань про обрання запобіжних заходів у виді тримання під вартою, підозрювані, систематично, з березня поточного року, займались незаконним збутом наркотичних препаратів та сильнодіючих лікарських засобів.

Прокурор клопотання підтримав, зазначивши у якості ризиків, з огляду на тяжкість покарання, яке загрожує підозрюваним у разі доведення їх вини можливість переховуватись від органів досудового розслідування, перешкоджати розслідуванню зазначеного кримінального провадження, впливати на свідків, продовжити вчиняти аналогічні злочини.

Підозрювані та їх захисники просили відмовити у задоволенні клопотань.

Заслухавши думки сторін, дослідивши матеріали клопотань, слідчий суддя Галина Подзігун ухвалила обрати підозрюваним запобіжні заходи у виді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 300 тис гривень.скачать dle 12.0