Управление инфраструктуры Николаевской ОГА в очередной раз проверило соблюдение условий договоров перевозчиками

  • 0
Управление инфраструктуры Николаевской ОГА в очередной раз проверило соблюдение условий договоров перевозчиками
Організатор перевезень перевірив технічний стан рухомого складу, дотримання розкладу руху, ведення касово-облікової документації, ведення індивідуальної книги водія, наявність затвердженої тарифної сітки та страхових полісів, відповідність рухомого складу умовам конкурсу за параметрами загальної пасажиромісткості, санітарного стану.

За результатами перевірки приміських маршрутів №129 та №185, які обслуговує компанія «Алан-Техно» виявлено, що перевезення здійснюються з грубими порушеннями – у водіїв відсутні навіть аптечки та вогнегасники, не кажучи вже про документи, що повинні бути у водія.

Оскільки це вже не перша перевірка даних маршрутів і перевізника, у зв’язку з систематичністю порушень та його небажанням приводити перевезення до мінімальних норм, визначених законодавством України та простою логікою і потребами пасажирів, Управлінням найближчим часом буде підняте питання щодо доцільності розриву договору з даним перевізником та винесено маршрут на новий конкурс з визначенням нової організації, яка здійснює перевезення пасажирів.
У той же час, повідомляємо, що Управлінням також перевірено маршрут №127, де перевезення здійснює компанія «МІТАП». Під час перевірки були виявлені аналогічні порушення як і у вищезазначеного перевізника. В тому числі один транспортний засіб взагалі не допущено до виконання рейсу у зв’язку з жахливим станом автомобільних шин.

У відповідності до пунктів договору були складені акти про виявлені порушення, які будуть направлені перевізнику для подальшого усунення зауважень. У разі, якщо виявлені порушення не усунуть, буде підняте питання про доцільність розірвання договору і з цим перевізником.

Облдержадміністрація попереджає всі компанії, що здійснюють перевезення пасажирів: у разі систематичних порушень у сфері транспортного законодавства, нерозуміння потреб пасажирів та байдужого ставлення до процесів на маршрутах, які вони обслуговують - договори будуть розриватися та будуть призначатися нові конкурси на маршрути.http://www.kmu.gov.ua/img/1x1.gifскачать dle 12.0