Информация для жителей Николаева которые пользуются субсидиями

  • 0
Информация для жителей Николаева которые пользуются субсидиями
Департамент соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації повідомляє таке.

18 серпня 2017 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій, постанов Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року № 409 та від 23 серпня 2016 року № 534.

Зазначена постанова набрала чинності з 19 серпня 2017 року.

Урядом удосконалено процес надання житлових субсидій населенню. Зокрема, зменшено період, за який враховуються доходи домогосподарств для призначення їм житлових субсидій, з чотирьох до двох останніх кварталів. Так, при розрахунку субсидії з жовтня місяця до сукупного доходу родини буде враховано дохід за період з січня по червень місяць включно.

Крім того:

- надано можливість призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна,
- врегульовано питання виплати призначеної субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у разі смерті особи, якій було призначено субсидію.

Так, у разі смерті особи, яка була отримувачем субсидії та не отримала готівку за життя, її має право отримати будь - яка особа, з урахуванням якої зазначена субсидія розраховувалася.

- встановлено, що субсидія не призначатиметься лише за наявності заборгованості, загальна сума якої перевищуватиме 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Зазначена норма стосується призначення субсидії на новий період без звернення громадян.

- переглянуто соціальні нормативи споживання газу для побутових потреб, а саме:

для користування послугами з газопостачання:

за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання - 3,3 куб. метра на одну особу на місяць;

за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача - 5,4 куб. метра на одну особу на місяць;

за наявності газової плити та газового водонагрівача - 10,5 куб. метрів на одну особу на місяць;
скачать dle 12.0