В Николаеве гражданин хотел перерегистрировать угнанный автомобиль

  • 0
В Николаеве гражданин хотел перерегистрировать угнанный автомобиль
В сервісному центрі МВС громадянин сподівався перереєструвати викрадений автомобіль

До сервісного центру МВС в м. Миколаїв звернувся громадянин аби перереєструвати на своє ім’я автомобіль Audi A4, який нещодавно придбав за дорученням.

В результаті огляду автівки фахівцем експертної служби було встановлено, що номер кузову знищено механічним способом, а свідоцтво про попередню реєстрацію теж має ознаки підробки.

За таких обставин адміністратори сервісного центру МВС були змушені відмовити відвідувачу в наданні адміністративної послуги.

Не здійснив перереєстрацію й власник автомобілю Honda Legend. Фахівці сервісного центру МВС, в результаті перевірки транспортного засобу, встановили, що легковик правоохоронцями Інгульського відділу поліції розшукується як викрадений. Наразі по даним фактам проводиться досудове розслідування.

Слід зазначити, що з початку року на Миколаївщині в сервісних центрах МВС було виявлено 16 транспортних засобів, в яких номери агрегатів були змінені або з ознаками підробки, а також 5 викрадених.

Нагадаємо, що кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може здійснити реєстрацію чи перереєстрацію свого транспортного засобу, замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія, довідку щодо несудимості, дозвільні документи щодо перевезення небезпечних вантажів.скачать dle 12.0