На инвестпортал Николаевщины уже поступили заявки на почти 370 млн. гривен

  • 0
На инвестпортал Николаевщины уже поступили заявки на почти 370 млн. гривен
Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко повідомив, що на інвестпортал Миколаївщини уже надійшла заявка на майже 370 млн. грн.

«Маємо чергове підтвердження того, що команда Миколаївської облдержадміністрації рухається в правильному напрямку!

Всього два тижні тому в рамках проекту «Розумний регіон» у тестовому режимі запрацював інвестиційний портал Миколаївщини.

Тут розміщені інвестиційні пропозиції, проекти, земельні ділянки та об’єкти нерухомості, які можуть зацікавити потенційних інвесторів»
, - заявив очільник області.

Голова ОДА повідомив, що вже через кілька днів після старту цей сервіс показав, що він може стати серйозним майданчиком та дасть поштовх до розвитку Миколаївської області.

«Нам надійшла пропозиція від одного з портових операторів про готовність до співпраці та вкладення майже 370 млн грн інвестицій. Водночас, після реалізації запропонованого інвестпроекту, компанія гарантує створення не менше 90 робочих місць», - зазначив Олексій Савченко.

Крім цього, голова облдержадміністрації Олексій Савченко висловив свою впевненість, що запущений інвестиційний портал однозначно стане платформою для взаєморозуміння бізнесу та влади, комунікації та поліпшення інвестиційного клімату на Миколаївщині.скачать dle 12.0