Объекты социальной сферы и теплоснабжения Николаевщины готовы к отопительному сезону

  • Сообщить о ошибке
  • 0
Объекты социальной сферы и теплоснабжения Николаевщины готовы к отопительному сезону
Об’єкти соціальної сфери та об’єкти теплопостачання готові до експлуатації в осінньо-зимовий період. Про це повідомив перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь на селекторній нараді щодо готовності регіонів до опалювального сезону 2017-2018 років під керівництвом Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка у понеділок, 2 жовтня.

Наразі житлові будинки , загальноосвітні школи, дошкільні навчальні заклади, лікарні, котельні та теплові мережі підготовлені до опалювального сезону.

Загальнобудинковими приладами обліку теплової енергії оснащено 98% опалювальної площі будинків, підключених до централізованого теплопостачання.

Керівництво Миколаївської ОДА також повідомило, що теплопостачальними підприємствами області з початку 2017 року спожито газу на загальну вартість 349 млн грн, оплачено – 396,5 млн, що складає 113, 6%. Але частину платежів направлено в рахунок погашення боргу минулих років, через що рівень розрахунків знизився до 64%. Миколаївська область входить до 5 регіонів України з найменшою заборгованістю за природний газ.

У Мінрегіоні відзначили позитивну динаміку підготовки Миколаївщини до опалювального сезону. Зокрема, наявність в основних теплопостачальних підприємств Миколаївської області – ОКП « Миколаївоблтеплоенерго» і ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» договорів на постачання природного газу в опалювальний сезон 2017-2017 року та номінації природного газу на жовтень.

Щодо зимового утримання доріг Миколаївської області, то наразі підготовлено 89 одиниць техніки, заготовлено 5,4 тис. тонн посипкового матеріалу, 2,5 тис. тонн солі, що достатньо у перші місяці. Заготівля посипкового матеріалу продовжується.

Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко наголосив, що соціальні об’єкти - школи, дитсадки, лікарні - мають бути підключені до тепла у разі пониження температури у приміщеннях до 16 градусів, житловий фонд – при температурі нижче 8 градусів протягом трьох діб.