Облгосадминистрация рекомендует Николаевскому горисполкому рассмотреть возможность подачи тепла жилищному фонду Николаева уже с 24 октября

  • 0
Облгосадминистрация рекомендует Николаевскому горисполкому рассмотреть возможность подачи тепла жилищному фонду Николаева уже с 24 октября
За дорученням голови ОДА Олексія Савченка Миколаївська облдержадміністрація рекомендувала виконавчому комітету Миколаївської міської ради провести засідання щодо можливості подачі опалення житловому фонду міста вже з завтрашнього дня - 24 жовтня, аби забезпечити теплом всі об’єкти соціальної сфери.

Про це стало відомо у ході засідання енергетичного штабу у понеділок, 23 жовтня.

Заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи поінформував членів енергетичного штабу про те, що очільник області Олексій Савченко поставив завдання відпрацювати підключення опалення у всіх об’єктах соціальної сфери.

«Наразі в експлуатації знаходяться 33 котельні, ще дві будуть введені в роботу сьогодні, однак, щоб підключити інші об’єкти соціальної сфери необхідно подати тепло населенню міста, враховуючи що теплові джерела опалюють як соціальну сферу, так і житловий фонд», - зазначив Валентин Гайдаржи.

Він підкреслив, що облдержадміністрація наголошує на важливості та необхідності подачі тепла до лікарень, дитячих садків та шкіл вже найближчим часом.
Саме тому, враховуючи прогноз погоди на найближчі дні за яким прогнозується зниження температури до -2 уночі, виконавчому комітету Миколаївської міської ради рекомендовано провести засідання щодо можливості подачі опалення житловому фонду міста вже з 24 жовтня.

У свою чергу керівництво ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» підтвердило готовність подачі теплової енергії всім абонентам.

У Миколаївській ТЕЦ повідомили, що у результаті заповнення системи теплопостачання виникли пориви теплової мережі на вулиці Московській, де ведуться відновлювальні роботи. Протягом часу ліквідації наслідків аварії тепломережа на цій вулиці буде відключена, однак всі інші абоненти зможуть отримати тепло. Також представники ТЕЦ зазначили, що враховуючи протяжність теплових мереж і велику кількість абонентів одномоментно запустити Миколаївську ТЕЦ неможливо, тому на це необхіден, принаймні, тиждень.скачать dle 12.0