Жители Николаевской области теперь могут через интернет записаться на приём в отдел регистрации актов гражданского состояния

  • 0
Жители Николаевской области теперь могут через интернет записаться на приём в отдел регистрации актов гражданского состояния
Начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк роз’яснив як через мережу Інтернет можна записатися на прийом до відділу державної реєстрації актів цивільного стану у зручний для Вас час, поставити питання в онлайн режимі, подати заяви у сфері державної реєстрацію актів цивільного до будь-якого відділу ДРАЦС м. Миколаєва та області».

Для цього потрібно зробити декілька кроків:

1 крок.

Зареєструватися на веб-порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

2 крок.

Для попереднього запису на прийом до відділу ДРАЦС необхідно перейти у розділ «Записатися на прийом».

Поставити питання працівникам відділу ДРАЦС можна у розділі «Задати питання».

Для подання звернення необхідно: обрати вид заяви; обрати відділ ДРАЦС (для заяв про державну реєстрацію шлюбу обрати дату та час церемонії); внести оплату (тільки для заяв про державну реєстрацію шлюбу); заповнити форму заяви.

На веб-порталі Ви можете подати наступні види заяв: про державну реєстрацію шлюбу; про державну реєстрацію розірвання шлюбу; про державну реєстрацію зміни імені; про внесення змін до актового запису цивільного стану, їх поновлення та анулювання; про повторну видачу свідоцтв та витягів з державного реєстру актів цивільного стану громадян, або звернення щодо їх формування.

Інформація щодо отримання заяви відділом ДРАЦС надходить до особистого кабінету користувача. У разі подання заяви про державну реєстрацію шлюбу, працівник відділу державної реєстрації актів цивільного стану призначає дату державної реєстрації шлюбу в день надходження відповідної заяви з накладенням електронного цифрового підпису або в день її підписання заявниками у відділі за умови отримання відповідних документів.

3 крок.

Особисто звернутися до відповідного відділу державної реєстрації актів цивільного стану м. Миколаєва та області та подати документи, передбачені законодавством.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.скачать dle 12.0