По поручению губернатора на Николаевщине разработают областную программу по безопасности движения

  • 0
По поручению губернатора на Николаевщине разработают областную программу по безопасности движения
За дорученням голови облдержадміністрації Олексія Савченка в Миколаївській області розпочато процес розробки загальнообласної програми з безпеки дорожнього руху.

Про це йшла мова під час робочої наради під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи за участі представників Миколаївської міської ради, Служби автомобільних доріг в Миколаївській області, правоохоронних органів, Укртрансбезпеки, КП «ЕЛУ автодоріг», Миколаївської обласної асоціації автомобільних перевізників, депутатів Миколаївської обласної та міської рад, фахівців облдержадміністрації.

Як зазначив Валентин Гайдаржи, питання безпеки дорожнього руху в Миколаївській області вимагають додаткової уваги та детального вивчення, задля мінімізації нещасних випадків.

Саме тому було прийняте рішення розробити загальнообласну програму, яка дасть змогу підійти до вирішення вказаної проблеми узгоджено, цілісно і всебічно.

«Маємо підійти до роботи зі всією відповідальністю. Програма повинна ґрунтуватись на спільному досвіді і найпередовіших напрацюваннях в сфері безпеки дорожнього руху. Наголошую, що безпека дорожнього руху має бути забезпечена на всіх дорогах області, і в тому числі міста Миколаєва, незалежно від форм власності», - сказав Валентин Гайдаржи. Він також зазначив, що дане питання знаходиться на особистому контролі голови облдержадміністрації Олексія Савченка.

Зазначимо, що розробка загальнообласної програми з безпеки дорожнього руху на даний час знаходиться на підготовчій стадії. Згідно поставлених завдань, всі учасники наради в двотижневий термін мають надати свої пропозиції до профільного структурного підрозділу облдержадміністрації.скачать dle 12.0