Суд встал на сторону архитектурной инспекции и оштрафовал Николаевский горисполком

  • Сообщить о ошибке
  • 0
Суд встал на сторону архитектурной инспекции и оштрафовал Николаевский горисполком
Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області у судовому порядку доведено правомірність дій стосовно накладання штрафу у розмірі 130 500 грн на Департамент житлово комунального господарства Миколаївської міської ради у зв’язку з встановленням факту самочинного будівництва.

Раніше, проведеною позаплановою перевіркою на об’єкті «Капітальний ремонт теплового вводу в житловий будинок по вул. 6 Слобідська, 51, м. Миколаїв» встановлено, що Департаментом житлово комунального господарства Миколаївської міської ради та підрядною організацією ДП «Укренергосервіс-М ТОВ «Укренергосерівс» виконано будівельні роботи на об’єкті без реєстрації дозвільних документів на початок виконання будівельних робіт.

За результатами перевірки, замовник та підрядник оштрафовані на 130 500 грн кожен.

Непогоджуючись з постановою, замовник звернувся до Миколаївського окружного суду про визнання протиправним та скасування постанови про винесення штрафів. Суд задовольнив позовні вимоги та скасував постанову Управління ДАБІ.

Втім, ДАБІ подало апеляційний позов до Одеського апеляційного адміністративного суду, який скасував рішення суду першої інстанції та підтвердив законність дій посадових осіб Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області.

За рішенням Вищого адміністративного суду України касаційна скарга Департаменту житлово комунального господарства Миколаївської міської залишена без розгляду.