Работники Николаевского сервисного центра МВД снова обнаружили автомобили с "перебитыми" номерами

  • 0
Работники Николаевского сервисного центра МВД снова обнаружили автомобили с "перебитыми" номерами
Фахівці експертної служби в сервісному центрі МВС в м. Миколаїв завадили двом мешканцям Очаківського району здійснити перереєстрації автівок. Висновок – номер кузову змінено.

Так, до адміністраторів сервісного центру звернулися власник автомобілю BMW 316 та Ford Transit T 300 аби перереєструвати автомобілі. Проте, під час експертного дослідження було встановлено, що в автівках номери кузову були змінені шляхом переварювання номерних панелей. За таких обставин фахівці сервісного центру відмовили відвідувачам в наданні послуги й викликали правоохоронців.

Наразі слідчими Заводського відділу поліції проводиться розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ст.290 КК України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу». Санкція інкримінованої статті передбачає штраф від ста п'ятдесяти до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

Слід відмітити, що з початку року на Миколаївщині в сервісних центрах МВС було виявлено вже 17 транспортних засобів, в яких номери агрегатів були змінені або ж з ознаками підробки. Крім того, проведено близько 31 тисячі реєстраційних операцій для автовласників.

Нагадаємо, що кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може здійснити реєстрацію чи перереєстрацію свого транспортного засобу, замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія, довідку щодо несудимості, дозвільні документи щодо перевезення небезпечних вантажів.

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (0512) 53-14-36 або запитати на офіційній сторінці Facebook Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області.скачать dle 12.0