За одни сутки в Николаевской области во время пожара погиб мужчина и пострадали дети

  • 0
Щороку, із наближення холодів, спостерігається тенденція збільшення кількості пожеж у житлових будинках. В першу чергу це обумовлено тим, що господарі, обігріваючи житло, не вжили заходів по забезпеченню пожежної безпеки: не перевірили справність печей та камінів, не прочистили димарі, забули покласти перед піччю металевий лист та інші такі відомі усім дрібниці. Другою, поширеною причиною пожеж у побуті, є звичайна людська недбалість та необережне поводження з вогнем.
За одни сутки в Николаевской области во время пожара погиб мужчина и пострадали дети

Так, за одну добу 25 листопада в Миколаївській області виникли дві пожежі в житлових будинках, які призвели до загибелі чоловіка та травмування малолітніх дітей.

У Снігурівському районі в с. Новокондакове на вул. Степовій через пожежу в одній з кімнат житлового будинку постраждали дві дівчинки 2015 р. н. та 2016 р.н. Як стало відомо, в будинку відключене світло, тому матір багатодітної родини запалила свічку. Залишивши її на столі біля вікна пішла по справам. Почали горіти штори і вогонь розповсюдився на крісло та стіл. Сусіди побачили полум’я у вікні, прибігли в домівку та винесли дітей з приміщення у літню кухню, потім прибігла матір. В результаті події дівчинка 2015 р.н. отримала опіки та у важкому стані доставлена в реанімаційне відділення Миколаївської обласної дитячої лікарні. Інша дівчинка 2016 р.н., знаходиться в Снігурівській центральній районній лікарні, її стан здоров’я оцінюється як задовільний. Інші 4 дітей, які не постраждали, наразі знаходяться у Снігурівській лікарні під наглядом мед персоналу.

Пожежу на площі 2 м.кв. сусіди загасили підручними засобами.

Інший випадок трапився у Братському районі в с. Людмилівка на вул. Урожайна. Під час ліквідації пожежі у приватному житловому будинку рятувальники 10 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області виявили тіло загиблого чоловіка 1994 р.н., сина власниці будинку. Про пожежу за номером «101» о 13:03 повідомили сусіди, які розповіли про те, що чоловік мав звичку палити у ліжку напідпитку і це могло призвести до пожежі. Остаточну її причину встановлять правоохоронні органи.

На місці працювало 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу ДСНС, додатково підвіз води здійснював автомобіль ТОВ «Людмилівський елеватор». О 13:58 її локалізували, о 14:57 ліквідували на площі 25 м.кв.

Такі випадки непоодинокі, тому слід завжди пам`ятати про те, що недбальство недопустиме і слід завжди бути обачним і думати наперед про наслідки своїх вчинків.

Рятувальники ДСНС України наголошують! Сумлінне виконання протипожежних правил у побуті і особиста обачність - запорука безпеки у ваших оселях, гарант збереження здоров’я та життя вашої родини від руйнівного впливу вогню!скачать dle 12.0