В Николаевской ОГА состоялся конкурсный отбор на перевозку пассажиров на автобусных маршрутах

  • 0
В Николаевской ОГА состоялся конкурсный отбор на перевозку пассажиров на автобусных маршрутах
У понеділок, 27 листопада, під керівництвом начальника управління інфраструктури ОДА Андрія Максименка відбулося засідання конкурсного комітету щодо перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких є облдержадміністрація. Всього для роботи на міжміських та приміських маршрутах свої заявки подали 4 компанії-перевізників.

Засідання конкурсного комітету відбулося відповідно до Наказу управління інфраструктури №44 від 23.10.2017 про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких є ОДА. Так, відповідно до постанови було зроблено оголошення в газеті «Рідне Прибужжя» від 26 жовтня 2017 року, випуск №43, де було опубліковано умови та об’єкти проведення конкурсного відбору для ознайомлення як потенційними перевізниками, так і для інформування громадськості Миколаївщини.

За поданими документами участь у конкурсному відборі взяли:

- ТДВ «Оріон-авто» - маршрут №140 «Миколаїв-Воровське»;

- ТДВ «Оріон-авто» - маршрут №1111,№1112, №1113, №1114 «Миколаїв- Гамове»;

- ФОП «Ярошенко» - маршрут №1247, №1248, №1261, №1262 «Братське-Миколаїв»;

- ФОП «Ярошенко» - маршрут №260 «Веселинове-Вознесенськ»;

- ПП «Базальт» - маршрут №206 «Миколаїв-Аеропорт»;

- ТОВ «Гаджиев» - маршрут №183 «Миколаїв-смт Підлісне (через Матвіївку)».

Усіх перевізників, крім ФОП «Ярошенко» було недопущено до участі у конкурсному відборі, у зв’язку з нестачею рухомого складу.

«У нас немає робочого органу, тому управління виконує його функції – організацію та проведення конкурсів на перевезення пасажирів. Коли нам подають документи, то ми, щоб перевірити достовірність інформації, робимо запити на сервісний центр, на Укртрансбезпеку і т.д. Так, за відповідями, що надійшли, бачимо усю недостовірність інформації, яку вказують перевізники. Так, наприклад, по документах 145 автобусів, а по факту – значно менше. Тому, було прийнято рішення конкурсного комітету – зняти з конкурсу ТОВ «Гаджиев», ПП «Базальт» та ТДВ «Оріон-авто» у зв’язку з тим, що відсутня достатня кількість рухомого», - прокоментував начальник управління інфраструктури ОДА Андрій Максименко.скачать dle 12.0