Аппеляционный суд кинул уличного грабителя в тюрьму

  • 0
Аппеляционный суд кинул уличного грабителя в тюрьму
За апеляцією прокуратури миколаївця, який зривав з жінок золоті ланцюжки засуджено до суворішої міри покарання та скасовано стосовно нього виправдувальний вирок за замах на грабіж.

Апеляційний суд Херсонської області визнав обґрунтованими доводи першого заступника прокурора Миколаївської області, скасувавши виправдувальний вирок суду першої інстанції стосовно 27-річного миколаївця за замах на грабіж, засудив до суворішої міри покарання.

Так, 10 липня 2017 року вироком Ленінського районного суду м. Миколаєва зазначену особу засуджено за вчинення ряду грабежів до 2 років позбавлення волі (ч. 1, 2 ст. 186 КК України). А за замах на грабіж його визнано невинуватим та виправдано за недоведеністю в його діях складу кримінального правопорушення.

У ході слідства було встановлено п’ять епізодів його злочинної діяльності. Місцевий мешканець «промишляв» упродовж червня-липня 2017 року в денний час доби в районі вулиць Чкалова, 7 та 8 Слобідських та Батуріна, що в Інгульському районі м. Миколаєва. Злочинець зривав з шиї жінок золоті ланцюжки. В одному випадку свій злочинний намір він до кінця не зміг довести, оскільки не зміг зірвати ланцюжок.

Вирок суду оскаржено першим заступником прокурора області в частині виправдання зловмисника за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 186 КК України та призначення покарання, що не відповідає тяжкості кримінальних правопорушень та особі обвинуваченого.

Відтак, суд апеляційної інстанції, підтримавши позицію прокуратури, вирок суду першої інстанції в частині виправдання за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 186 КК України та призначеного покарання із застосуванням ст. 69 КК України скасовано та ухвалено новий, яким правопорушника визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 186 КК України та призначено покарання за сукупністю злочинів у виді 5 років позбавлення волі з відбуванням покарання у кримінально-виконавчій установі закритого типу.
скачать dle 12.0