В Николаеве прокуратура через суд пытается вернуть недвижимость в коммунальную собственность

  • 0
В Николаеве прокуратура через суд пытается вернуть недвижимость в коммунальную собственность
Органом досудового розслідування у рамках кримінального провадження за фактом зловживання посадовими особами Миколаївської міської ради наданими їм повноваженнями (ч. 1 ст. 364 КК України) здобуто достатніх підстав для пред’явлення до суду позову про скасування незаконного рішення Миколаївської міської ради та повернення у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області нежитлове приміщення площею 66,3 кв. м по вул. Спаській, 35 у місті Миколаєві.

Прокуратурою з’ясовано, що міською радою прийнято рішення, на підставі якого виробничо-комерційній компанії за договором купівлі-продажу відчужено зазначене приміщення.

Водночас, приміщення є спільною власністю територіальних громад області, а посадові особи міської ради, зловживаючи своїм службовим становищем, прийняли рішення про його відчуження, у зв’язку з чим із комунальної власності області вибуло майно в центральній частині міста.

Реагуючи на вказані порушення, Миколаївська місцева прокуратура № 1 звернулась до суду з метою оскарження незаконного рішення Миколаївської міської ради та повернення майна у комунальну власність області.

Розгляд справи триває.скачать dle 12.0