В Николаеве проектант оплатит 144 тыс. грн штрафа за нарушение пожарной и техногенной безопасности

  • 0
В Николаеве проектант оплатит 144 тыс. грн штрафа за нарушение пожарной и техногенной безопасности
Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області в судовому порядку доведено правомірність накладання штрафу на ТОВ «Миколаївкомундорпроект».

Таким чином, за порушення містобудівного законодавства проектант має сплатити до державного бюджету 144 тис. грн.

Раніше, посадовими особами Управління було проведено планову перевірку реконструкції складу-навісу № 1 під критий склад з можливістю підлогового зберігання зернових культур в ДП СМП «Октябрськ», що розташований на вул. Айвазовського, 29 в місті Миколаїв.

Під час перевірки було встановлено, що у ході розробки проекту реконструкції існуючого складу проектною організацією збільшено площу забудови на 101,6 м? без отримання містобудівних умов та обмежень. Окрім того, не були враховані вимоги технічних умов до інженерного забезпечення об’єкта будівництва щодо пожежної та техногенної безпеки. Зокрема, об’єкт не обладнано внутрішнім протипожежним водопроводом, а у шафах пожежних кранів-комплектів не передбачено встановлення кнопок дистанційного запуску насосів.

За результатами перевірки на ТОВ «Миколаївкомундорпроект» було накладено штрафні санкції у розмірі 144 тис. грн. Не погоджуючись з цим, підприємство звернувся до Миколаївського окружного суду з вимогою визнати рішення ДАБІ протиправними та скасувати їх. Але суд своєю постановою залишив без задоволення позовні вимоги проектанта та підтвердив законність дій посадових осіб Управління Держархбудінспекції на Миколаївщиніскачать dle 12.0