Известный украинский диссидент и правозащитник обратился к президенту в поддержку председателя Кривоозерской РГА

  • 0
Олесь Шевченко, голова Ветеранської організації «Українська Гельсінська Спілка» звернувся до Президента України та закликав Гаранта Конституції звернути увагу на ситуацію з затриманням голови Кривоозерської райдержадміністрації Олексія Мірошниченка, який днями оприлюднив спростування усіх звинувачень на його адресу.

Про це повідомляє представник інтересів Олексія Мірошниченка миколаївський журналіст Олена Івашко.
Известный украинский диссидент и правозащитник обратился к президенту в поддержку председателя Кривоозерской РГА

Шевченко, разом з яким Олексій Мірошниченко був на Майдані поруч під час Революції Гідності, звернувся до Президента України та закликав Гаранта Конституції не звільняти з посади голову Кривоозерської райдержадміністрації О. Мірошниченка до проведення всебічного розслідування обставин справи.

«Корупційна мережа вже не захищається – вона перейшла у наступ, вона усуває тих, хто їй заважає. Наш з вами обов’язок – захистити чесних людей від внутрішнього агресора», - так оцінює цю «корупційну» справу відомий в Україні та за її межами дисидент та борець за Незалежність ще з радянських часів.

В своєму Зверненні «совість української нації» Олесь Шевченко висловлює стурбованість ситуацією, яка склалася навколо українського патріота та науковця Олексія Мірошниченка та висловлює своє глибоке переконання в тому, що результати розслідування доведуть його цілковиту невинуватість в інкримінованому внаслідок провокації злочині. «Метою політично-правової провокації є дискримінація Олексія Мірошниченка, як одного з найуспішніших та перспективних керівників органів державної влади на Миколаївщині», - підкреслює правозахисник.
скачать dle 12.0