В Николаевской области создана рабочая группа по повышению качества пассажирских перевозок

  • 0
В Николаевской области создана рабочая группа по повышению качества пассажирских перевозок
У п’ятницю, 2 березня, в облдержадміністрації під керівництвом заступника голови Миколаївської ОДА Валентина Гайдаржи відбулась нарада з питань взаємодії органів виконавчої та місцевої влади з підприємствами, які надають послуги з перевезення пасажирів.

У нараді взяли участь заступник миколаївського міського голови Юрій Андрієнко, в.о. керівника служби автомобільних доріг Андрій Максименко, новопризначений керівник транспортного відділу Миколаївської міської ради Олег Манушевич, представники правоохоронних органів, автостанцій та компаній перевізників.

В ході зустрічі розглянули нагальні питання роботи пасажирського транспорту на території області та міста, зокрема в розрізі суттєвого погіршення погодних умов. Стало відомо, що за більшістю напрямків по Миколаївській області та місту Миколаєву наразі здійснюються перевезення пасажирів. Це стало можливо завдяки безперервній роботі дорожніх, рятувальних, комунальних служб із розчищення автомобільних шляхів.

Результатом зустрічі стало створення робочої групи за участю представників профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, Миколаївської міської ради, Нацполіції, Укртрансбезпеки, підприємств-перевізників, метою діяльності якої є підвищення якості послуг з перевезення, що надаються жителям області та обласного центру.

«Робоча група має розглянути всі аспекти надання послуг, починаючи від роботи автостанцій, закінчуючи технічним станом транспорту», - наголосив Валентин Гайдражи.

Він також звернув увагу присутніх на те, що зазначене питання знаходиться на контролі голови облдержадміністрації Олексія Савченка.скачать dle 12.0