В Николаеве возводили многоэтажный дом без проектной документации

  • 0
В Николаеве возводили многоэтажный дом без проектной документации
Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області у судовому порядку доведено правомірність дій стосовно накладання штрафних санкцій у розмірі 151 560 грн на житлово-будівельний кооператив «ЕРА» за порушення містобудівної діяльності.

Так, у травні 2017 року посадовою особою Управління у присутності уповноваженої особи ЖБК «ЕРА» проведена позапланова перевірка на об’єкті будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудованим магазином промислових товарів по вул. Чкалова,61 в м. Миколаєві.

Встановлено, що проектна документація на об’єкт підприємством не розроблялась та замовнику не передавалась. Окрім того, від замовника не отримано всіх даних для проектування об’єкту (технічні умови на водопостачання, електропостачання тощо).

За наслідками перевірки посадовою особою Управління було надано припис про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності з вимогою не виконувати будівельні роботи на об’єкті до розроблення робочого проекту в повному обсязі та оформлення відповідних документів, які надають право виконувати будівельні роботи. Окрім того, винесено постанову про накладення штрафу в розмірі 151 560 грн.

Не погоджуючись, житлово-будівельний кооператив «ЕРА» звернувся з позовом до Миколаївського адміністративного окружного суду про скасування постанови та припису.

Втім, суд погодився з правомірністю дій Управління ДАБІ та не задовольнив позов підприємства.скачать dle 12.0