Представители Николаевских СМИ ознакомились с достижениями Кривоозерщины

  • 0
Правду кажуть: краще один раз побачити, ніж сто разів почути. З урахуванням того, що останнім часом навколо особи голови Кривоозерської РДА закрутився справжній вир очорнюючих чуток і всіляких балачок, ми вирішили на власні очі побачити, чим же так досаждає Мірошниченко деяким високопосадовцям на Миколаївщині

З цією метою наші кореспонденти наприкінці минулого тижня побували у Кривоозерському районі. Звичайно, за один день охопити усе було просто неможливо, але навіть ті об’єкти соціально-культурної сфери району, де вдалося побувати, вразили своєю охайністю, сучасним обладнанням і комфортом, якому можуть позаздрити навіть містяни, а спілкування з місцевими жителями засвідчило одне: на Кривоозерщині влада насправді дбає про людей, про їхній добробут і створення для них гідних умов життя, праці та відпочинку.
Представители Николаевских СМИ ознакомились с достижениями Кривоозерщины

Оскільки серцем кожного населеного пункту є заклади освіти, з них ми і розпочали наше знайомство з районом. Побувавши у 5 закладах, де попередньо ніхто не знав про журналістські візити, ми дійсно були вражені тим, з якою любов’ю облаштовані навчально-виховні заклади, і як дійсно по-господарськи тут зуміли підійти до вирішення усіх нагальних проблем, аби забезпечити дітям цивілізовані умови для навчання та відпочинку.


Практично у кожному закладі — металопластикові вікна. Практично у кожному навчально-виховному комплексі, створених на базі існуючих шкіл — сучасні меблі, сучасні технічні засоби, чистота, комфорт і затишок. Кажуть, що під час візиту на Кривоозерщину голова обласної ради Москаленко не змогла втриматися і зізналася: тут, у школах району, туалети навіть кращі від тих, що в ОДА.Втім, не дивно: навіть не кожна міська школа обласного центру може похвалитися таким дивом, яке є реальністю у сільських закладах освітньої галузі на Кривоозерщині! Переконайтесь самі, лиш поглянувши на фото!

Так облаштовані туалети в сільских школах та НВК Кривоозерського районуЯк розповів Олексій Мірошниченко, за час його роботи на посаді голови Кривоозерської РДА, питання облаштування внутрішніх туалетів для дітей у 8 школах, де вони були відсутні, було вирішено в стислі терміни, завдяки розумінню і підтримці усіх, хто не на словах, а на ділі зацікавлений у створенні комфортних умов для підростаючого покоління.Зокрема, про це він сказав під час відвідин Березківського НВК. Ще одним здобутком можна вважати впровадження енергозберігаючих технологій у закладах освіти району. Наприклад, у Луканівській школі спільними зусиллями вдалося реконструювати систему опалення і встановити новий енергозберігаючий котел, як і у Березківському НВК, як у Кривоозерській школі №2 та цілому ряді інших навчальних закладів району, а у найбільшій в районі Кривоозерській школі № 1 взагалі встановили новісіньку систему електроопалювання, повністю відремонтували спортивну залу для початкової школи, а також провели реконструкцію даху та замінили на пластикові усі 85 вікон, що ще залишалися.


Затишок і краса — усе для комфорту діточок

Всюди, де ми побували, жодного нарікання на недостатню увагу з боку влади до вирішення проблем того чи іншого села, почуто не було. Навпаки — люди відкрито висловлювали слова вдячності за усе, що робиться для зміцнення соціально-освітньої сфери.

Особливо там, де попри все, вдалося не закрити ні школи, ні дитсадочки, і навіть створити останні там, де їх понад 20 років не було, забезпечивши не лише усі умови для дітлахів, а й створивши нові робочі місця для місцевих мешканців.

Кривоозерська школа №2


Те ж саме — й у культурній сфері, і у сфері медичного забезпечення населення. Так, є певні кадрові проблеми, але їх у районі вирішують послідовно, виважено, орієнтуючись передусім на потреби мешканців, а не так, як того хотілося б деяким горе-реформаторам.

Кривоозерська ЦРЛ. Заступник головного лікаря Кривоозерської ЦРЛ Скрипніченко Любов та лікар-рентгенолог Тимунь Михайло спілкуються з головою РДА Олексієм Мірошниченком

З новим апаратом УЗД — акушер-гінеколог Богачук Наталія


Начальник сектору культури Людмила Зелененька

Спілкування з людьми переконало в одному: усі здобутки і надбання Кривоозерщини — це результат тісної співпраці керівництва району з органами місцевого самоврядування. І повага, з якою в районі ставляться прості люди до керівника району, то є найкраща й найоб’єктивніша оцінка його діяльності.

А не усі оті брудні «закиди»з боку «доброзичливців», котрим уміння Мірошниченка, який народився і усе життя прожив в Миколаєві, знаходити спільну мову з людьми і працювати саме задля них, трударів району, інтелігенції та добропорядних підприємців, — мовби кістка у горлі.

У відремонтованому спортзалі


Ці сучасні дитячі майданчики виготовляють місцеві підприємці

Місцеві меценати побудували церкву для односельчан

Як сказав директор Березківського НВК Олександр Бермас, Мірошниченко — на своєму місці, і працює не для «галочки», а для людей. Чи не тому так бісяться деякі чиновники в області, котрі здатні лиш виконувати команду «Фас!» для усунення незавгодних, аби збагатити послужний список своїх дутих «досягнень» черговою «галочкою»?

Блин.Комскачать dle 12.0