На Николаевщине во время получения справки о несудимости человек был задержан правоохранителями за то, что скрывался от суда

  • 0
На Николаевщине во время получения справки о несудимости человек был задержан правоохранителями за то, что скрывался от суда
Мешканець Казанківського району завітав до сервісного центру МВС в м. Миколаїв аби отримати довідку щодо несудимості для працевлаштування.

Проте, замість документу він був затриманий правоохоронцями. Як з’ясувалося, 58-річний чоловік вже кілька тижнів переховується від суду та обвинувачується в скоєнні незаконного заволодіння транспортним засобом, а саме за ч. 2 ст. 289 КК України. Санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Зазначимо, що протягом поточного року фахівцями територіальних сервісних центрів МВС було видано громадянам більше 2 тисяч довідок щодо несудимості.

Нагадаємо, що кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може здійснити реєстрацію чи перереєстрацію свого транспортного засобу, замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія, довідку щодо несудимості, дозвільні документи щодо перевезення небезпечних вантажів.

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (0512) 53-14-36 або запитати на офіційній сторінці Facebook Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області.
скачать dle 12.0