В Николаеве состоялся велофестиваль «Ми колесо»

  • 0
В Николаеве состоялся велофестиваль «Ми колесо»
У суботу, 9 червня, сотні миколаївців взяли участь у велофестивалі «Ми колесо», який проводився за ініціативою Української академії лідерства та за підтримки Миколаївської облдержадміністрації та Миколаївської міськради.

Учасники велопробігу подолали 5,5 км від головної площі Миколаєва до Центрального міського стадіону. На фініші всіх гостей свята очікували різноманітні спортивні розваги та конкурси, зокрема і розіграш подарунків від організаторів і партнерів фестивалю.

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко привітав учасників фестивалю та урочисто вручив колективу і учням Миколаївської СДЮСШОР з велоспорту сертифікат на 10 сучасних велосипедів.


«Сьогодні на велофестивалі "МиКолесо" ми з мером міста Олександром Сєнкевичем передали сертифікат на 10 велосипедів для нашої спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з велоспорту (це близько 132 тис грн з обласного бюджету). Знаю, як наші хлопці й дівчата завзято тренуються перед змаганнями. Тому бажаємо успіху нашим спортсменам-велосипедистам, якомога більше перемог і жодних травмувань! , - прокоментував голова ОДА. - Дякую студентам Української академії лідерства за чудову ініціативу – такі заходи єднають громаду. Нехай всі побачать, що велорух у Миколаєві – дуже потужний. Тим паче, що вже другий рік поспіль Миколаївська ОДА із задоволенням підтримує цей велофест. І це не просто веселощі. Адже велосипедисти показують приклад здорового способу життя, приклад альтернативних засобів пересування, знову ж таки – це, в першу чергу, питання наявності необхідної інфраструктури», - зазначив Олексій Савченко.скачать dle 12.0