В Николаеве судью в отставке пытались оштрафовать за несвоевременную подачу декларации

  • 0
В Николаеве судью в отставке пытались оштрафовать за несвоевременную подачу декларации
Разумовська О.Г. займала посаду судді Заводського районного суду м. Миколаєва в період з 10.12.2002 р. по 20.12.2016 p. та постановою Миколаївського районного суду Миколаївської області від 18 квітня 2018 року провадження про притягнення до адміністративної відповідальності Разумовської О.Г. за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП закрито.

Не погодившись з постановою суду, суддя у відставці звернулася із апеляційною скаргою на вказану постанову.

11 червня 2018 року суддею апеляційного суду Миколаївської області Крамаренко Т.В. розглянуто апеляційну скаргу Разумовської О.Г. по суті і постановлено змінити судове рішення першої інстанції.

Суддя у відставці, звільнена на підставі ч.6 ст. 126 Конституції України не є суб’єктом правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, оскільки не повинна повідомляти НАЗК про суттєві зміни у майновому стані. Крім того, Управлінням захисту економіки Департаменту захисту економіки Національної поліції України не дотримано, встановлених Законом України «Про запобігання корупції» порядку виявлення та проведення відповідної перевірки, а також фіксування факту правопорушення при складенні протоколу про адміністративне правопорушення від 15.01.2018 року, пов’язаного з корупцією, стосовно Разумовської О.Г.

Провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно Разумовської Ольги Георгіївни за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП на підставі п. 1 ч.1 ст. 247 КУпАП закрито за відсутністю події і складу правопорушення.

Постанова набрала законної сили, є остаточною і оскарженню не підлягає.скачать dle 12.0