На Николаевском судостроительном заводе начато погашение задолженностей работникам

  • 0
На Николаевском судостроительном заводе начато погашение задолженностей работникам
Миколаївський суднобудівний завод (раніше – суднобудівний завод ім 61-го комунара) отримав перший платіж у розмірі 3,1 млн грн для погашення заборгованостей по заробітній платі.

Очільник області наголосив, що завдяки підтримці та принциповій позиції Президента України Петра Порошенка підприємство «Миколаївський суднобудівний завод» має збільшений статутний капітал. Сьогодні ж, 15 червня, пройшов перший платіж у розмірі 3,1 млн грн, які люди вже отримали на свої зарплатні картки.

«Дякую Президенту України Петру Порошенку за підтримку і принципову позицію! Сьогодні ми маємо збільшений статутний капітал підприємства «Миколаївський суднобудівний завод» (завод ім.61-го комунара). І це, в свою чергу, дасть можливість повністю погасити заборгованість по заробітній платі. Сьогодні ж пройшов перший платіж у розмірі 3,1 млн грн, які люди вже отримали на свої зарплатні картки, - повідомив Олексій Савченко. – Це свідчить про те, що глава держави дбає про завод і його робітників. Знаючи болючу тему цього підприємства, він свідомо взяв на себе відповідальність і допоміг вирішити проблему із заборгованістю».

Голова облдержадміністрації Олексій Савченко висловив сподівання, що громада Миколаївщини та співробітники 61-го заводу зрозуміють і усвідомлять – відбудеться не тільки розрахунок із заборгованістю по зарплаті, але й інші надважливі дії, що допоможуть підприємству відновити свою діяльність.скачать dle 12.0