Служба занятости ищет специалистов для работы в ГП "Укрхимтрансамиак"

  • 0
Служба занятости ищет специалистов для работы в ГП "Укрхимтрансамиак"
«Укрхімтрансаміак» дотримується сучасної концепції управління трудовими ресурсами, базуючись на принципах відкритості та професіоналізму кадрів.

Про це на виробничій нараді заявив в.о. директора Валентин Шліхта. Захід проходив за участю начальників структурних підрозділів держпідприємства – Придніпровського та Миколаївського управлінь магістрального аміакопроводу та фахівців ДП «Укрхімтрансаімак».

«Сьогодні людський капітал – трудові ресурси – є беззаперечним фактором економічного зростання. Персонал держкомпанії – це базис, за допомогою якого можна досягти високих ринкових результатів. Я переконаний, престиж фахівців, задіяних у нас на реальному виробництві, підвищується з кожним роком. Проте така робота вимагає високої кваліфікації та належного рівня підготовки.

Тому ми орієнтовані інвестувати в людські ресурси і кадрову роботу, які, безумовно, стануть довгостроковим фактором подальшого зростання та конкурентоспроможності. Впроваджуючи політику відкритості й прозорості, ми налаштовані на нові орієнтири, завдяки яким високопрофесійні кадри, які мають відповідний трудовий потенціал, знання та досвід, зможуть практично оцінити свої сили у практичній площині, працюючи на благо підприємства»
, - наголосив виконуючий обов’язки керівника «Укрхімтрансаміаку» Валентин Шліхта.

Так, в.о. директора проінформував присутніх про налагодження тісної взаємовигідної співпраці з Державною службою зайнятості. Зокрема, за результатами зустрічі з представниками Київського міського центру занятості домовлено про участь фахівців служби занятості як рекрутерів, що здійснюватимуть для підприємства незалежний підбір персоналу, який має належний рівень професійної кваліфікації.

Серед іншого, у планах – проведення ярмарок вакансій, презентацій ДП «Укрхімтрансаміак» тощо.

Також, за словами Валентина Шліхти, належна увага приділяється іншій важливій програмі – системному співробітництву з вітчизняними вищими навчальними закладами, які готують спеціалістів, що зможуть реалізувати свій потенціал у рамках держпідприємства.

Так, «Укрхімтрансаміак» направив листи-звернення до провідних ВНЗ і наразі у процесі підписання знаходяться Угоди про надання бази для проходження виробничо-навчальної практики студентів з Національного університету водного господарства та природокористування (м.Рівне) та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Готовість щодо направлення обдарованих студентів на практику до ДП «Укрхімтрансаміак» також висловив ДВНЗ «Криворізький національний університет».

Держпідприємство ініціювало роботу щодо пошуку талановитої молоді у Одеській державній академії технічного регулювання та якості.скачать dle 12.0