В Николаевской области к борьбе с буллингом присоединились студенты

  • 0
В Николаевской области к борьбе с буллингом присоединились студенты
Не залишайтесь осторонь, зупинимо булінг разом! - це основний меседж відеоролика, що підготували в Миколаївській юстиції. Акторами стали студенти коледжу Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського, які показали прояви різних видів булінгу.

Серед них, як найбільш поширені – фізичний та психологічний, так і відносно новий – кібербулінг, що може проявлятися в знущаннях та погрозах у віртуальному просторі, зокрема через соціальні мережі.

Але головною метою було показати, що навіть одна людина може протистояти більшості та зупинити кривдників.

«Булінг – відносно новий термін, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. І хоча в більшості випадків дитина просто переростає це, іноді наслідки булінгу можуть призводити до серйозних психологічних травм, слугувати фактором, що призвів до самогубства.

Відтак, ми маємо розуміти, що булінг - це не просто пустощі або грубість, це агресивна, свідома, вкрай негативна поведінка, якій не місце в українських школах»
, - відзначає начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

Зупинимо булінг разом!

За статистикою в Україні жертвами булінгу стають 8 з 10 дітей. Булінг – це не жарти, його наслідки можуть бути непоправними. Пам’ятайте, якщо кривдника не зупинити, можуть постраждати інші діти. Не залишайтесь осторонь! Зупинимо булінг разом! #Миколаївська_юстиція #ЗупинимоБулінгРазом #НіЦькуванню #СтопБулінг

Gepostet von Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області am Dienstag, 18. September 2018

Нагадаємо, що триває інформаційна кампанія з протидії булінгу, в рамках якої працівники Миколаївської юстиції проводять заняття з учнями шкіл регіону.

Протягом заходів дітям в інтерактивній формі розповідають, що таке булінг, його види та наслідки.скачать dle 12.0