В Николаеве правовым знаниям будут учить со школьной скамьи

  • 0
В Николаеве правовым знаниям будут учить со школьной скамьи
Про це напередодні відзначення професійних свят – Дня юриста та Дня працівників освіти України домовилися начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк та начальник Управління освіти Миколаївської міської ради Ганна Личко.

Під час діалогу були визначені шляхи співпраці щодо правоосвітньої та правовиховної роботи, зокрема в напрямі реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

«Кожна людина, ще змалечку повинна знати та вміти відстоювати власні права. Водночас, має бути розуміння, що окрім прав є певні обов’язки та правила поведінки в суспільстві, адже захищаючи свої права не можна порушувати права іншої людини. В цих не простих питаннях школярам допоможуть розібратися працівники Миколаївської юстиції», - відзначив Р. Возняк.

Під час зустрічі сторонами було підписано меморандум про співробітництво, яким передбачено проведення спільних правоосвітніх заходів як для дітей, так і для їхніх батьків та педагогів. Крім цього, планується створення в кожній школі міста куточка правових знань «Я МАЮ ПРАВО!», в яких буде розміщено інформацію щодо прав людини, механізмів їх захисту, а також контактні дані організацій та установ, до яких можна звернутися по допомогу.скачать dle 12.0