В Николаеве начались Всеукраинские сборы по вопросам организации работы в сфере гражданской защиты

  • 0
В Николаеве начались Всеукраинские сборы по вопросам организации работы в сфере гражданской защиты
24 жовтня у Миколаєві відбулось відкриття зборів щодо організації та здійснення заходів цивільного захисту з керівниками підрозділів з питань цивільного захисту місцевих органів виконавчої влади та територіальних органів ДСНС. Відкрив захід Валентин Гайдаржи, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації.

«Основним завданням цих зборів є, зокрема, аналіз стану готовності області до виконання завдань цивільного захисту у мирний час та в особливий період, а також обмін досвідом з організації цивільного захисту в територіальних громадах і, звісно, визначення рівня фахової підготовки учасників зборів», - прокоментував Валентин Гайдаржи.

Сергій Парталян, директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України привітав усіх учасників із початком зборів та побажав плідної роботи.

Дводенна програма включатиме в себе доповіді спікерів щодо стану виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання заходів цивільного захисту; організації роботи регіональних комісій ТЕБ та НС з проведення експертизи НС та визначення їх рівня. Окрім цього представники ДСНС та органів місцевої влади розглядатимуть досвід впровадження та організації роботи системи оповіщення населення м. Миколаєва при загрозі чи виникнення НС техногенного і природного характеру, порядок оповіщення та інформування населення м. Южноукраїнськ у разі виникнення комунальної аварії на ВП «Южно-Українська АЕС» за допомогою місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення.На завершення першого дня відбудеться практична демонстрація роботи централізованої системи оповіщення м. Миколаєва та ознайомлення із захисною спорудою ТОВ «ТЦ Система»скачать dle 12.0