В Николаевской области в первом квартале 2019 года, будут сданы современные сельские амбулатории

  • 0
Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко провів нараду на тему будівництва 14 сучасних сільських амбулаторій.

Олексій Савченко розповів, що він зі своїми заступниками, керівниками районів, ОТГ та підрядниками провів нараду щодо будівництва на Миколаївщині 14 сучасних сільських амбулаторій.

Олексій Савченко подякував Президенту України Петру Порошенку за розпочату реформу сільської медицини, адже маємо за пріоритет доступ до якісної первинної медичної допомоги саме в сільській місцевості.

Також він закликав не затягувати будівельний процес, але, звісно, з урахуванням погодних умов. Олексій Савченко попросив голів ОТГ, РДА зрозуміти і усвідомити, що сільська медицина - це саме те, з чим ви можете піти до людей. На нашій відповідальності - не тільки збудувати, але і запустити подальшу роботу цих амбулаторій.

Наші громадяни заслуговують на гідні комфортні умови, кваліфіковану допомогу медиків та сучасне обладнання - заявив Олексій Савченко.

Під час наради, підрядники разом з керівниками на місцях запевнили, що всі амбулаторії будуть здані в першому кварталі 2019 року відповідно до плану-графіку виконання та фінансування робіт – із дотриманням всіх норм та застосуванням енергозберігаючих технологій.скачать dle 12.0