Губернатор Николаевщины заявил, что власть уже готова закупать оборудование для сельских амбулаторий

  • Сообщить о ошибке
  • 0
Губернатор Николаевщины заявил, что власть уже готова закупать оборудование для сельских амбулаторий
Для забезпечення належного функціонування медичних амбулаторій в сільській місцевості Миколаївщина вже готова розпочати відповідну процедуру закупівлі обладнання, але чекає інформацію щодо технічних характеристик такого обладнання від Міністерства охорони здоров’я України.

Про це розповів голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко під час свого виступу на одному з місцевих телеканалів.

«Я вже звернувся до Віце-прем’єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Генадія Зубка з проханням вплинути на Міністерство охорони здоров’я. Миколаївщина на другому місці серед регіонів України по темпам будівництва сільських амбулаторій, але ми досі не отримали технічне завдання від МОЗу на обладнання до них. Ми готові проводити тендери. Сподіваюсь, ми таки отримаємо відповідну інформацію вже до кінця січня», - сказав Олексій Савченко.

Зазначимо, що Миколаївська область – одна з лідерів серед регіонів України з будівництва медичних амбулаторій в сільській місцевості. Наразі завершується процес будівництва 14 таких амбулаторій.

Відмітимо також, що Олексій Савченко ініціював будівництво доріг до кожної з сільських амбулаторій.

«Розуміючи, що це важливий інфраструктурний проект, я визначив пріоритетним будівництво доріг під кожну амбулаторію. Про це маємо домовленість із керівниками об’єднаних територіальних громад і сільських рад», - зазначив голова ОДА.