Николаевцы продолжают покупают по доверенности сомнительные автомобили

  • 0
Николаевцы продолжают покупают по доверенности сомнительные автомобили
До сервісних центрів МВС Миколаївщини нерідко звертаються автовласники, які тільки-но під час перереєстрації дізнаються, що купили «перебиті» транспортні засоби.

Так, до сервісного центру МВС в м. Миколаїв звернувся власник Audi A8 аби здійснити перереєстрацію автівки на нового власника. Проте, під час огляду експерти виявили, що в номері кузова перебиті декілька знаків.

Подібна ситуація сталася й з власником Chevrolet Aveo. Місцевий житель придбав цей легковик за дорученням в кінці січня й через декілька тижнів вирішив перереєструвати на іншого власника. Однак, експерти виявили, що номер кузова змінено, а саме вварені деталі з іншого автомобіля.
Адміністратори були вимушені клієнтам відмовити в наданні адміністративних послуг, натомість слідчим відділенням Заводського відділу поліції дані факти внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ст. 290 «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу», санкція якої передбачає накладання штрафу від ста п'ятдесяти до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

З початку року, фахівцями експертної служби було виявлено вже 4 транспортні засоби, в яких ідентифікаційні номера агрегатів були змінені або ж з ознаками підробки.

Нагадаємо, що кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може здійснити реєстрацію чи перереєстрацію свого транспортного засобу, замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія, довідку щодо несудимості, дозвільні документи щодо перевезення небезпечних вантажів.скачать dle 12.0