В Николаеве суд оставил под стражей мужчину который убил свою маму

  • 0
В Николаеве суд оставил под стражей мужчину который убил свою маму
Миколаївський апеляційний суд залишив без змін ухвалу слідчого судді Центрального районного суду міста Миколаєва від 05 квітня 2019 року, якою 35-річному громадянину РФ застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 1 червня 2019 року.

12 квітня 2019 року Миколаївський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу захисника в інтересах підозрюваного на рішення Центрального районного суду міста Миколаєва. Не погоджуючись з рішенням суду, захисник просив колегію суддів апеляційного суду скасувати, як незаконну вищезазначену ухвалу та застосувати до його підзахисного більш м’який запобіжний захід не пов’язаний з триманням під вартою.

Підтримуючи апеляційну скаргу у судовому засіданні захисник вказував, що підозра є не обґрунтованою, а докази щодо умисного вбивства з корисливого мотиву - відсутні. Також, зазначив, що підозрюваний двох дітей, з 2006 року постійно проживає на території України, а наявність громадянства іншої країни є єдиною обставиною, що свідчить про можливість ухилення, однак її недостатньо для обрання такого суворого запобіжного заходу як тримання під вартою.Прокурор вказував, що ухвала суду першої інстанції є законною, прийнятою у відповідності з нормами КПК України, а підстави для її скасування відсутні. Зазначила, що слідчим суддею враховано тяжкість та обставини вчинення злочину в якому чоловік обґрунтовано підозрюється. Також, враховано обставини переховування слідів злочину та те, що 35-річний чоловік є громадянином іншої країни, а значить наявні ризики переховування від слідства та вчинення іншого насильницького злочину.

За результатами розгляду справи Миколаївським апеляційним судом постановлено ухвалу, якою рішення Центрального районного суду міста Миколаєва залишено без змін, а апеляційну скаргу захисника в інтересах підозрюваного залишено без задоволення


Довідково:

35-річний громадян РФ органами досудового розслідування підозрюється у тому, що маючи боргові зобов'язання вирішив заволодіти грошовими коштами матері. 31 березня 2019 рок він наніс жінці не менш 3-х ударів в область голови, після чого остання перестала подавати ознаки життя. В подальшому підозрюваний розчленував тіло жінки, помістив до бочки та в районі півострову «Аляуди» затопив бочку у річці Інгул.

Дії чоловіка органами досудового розслідування кваліфікуються за пунктом 6 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України - умисне вбивство з корисливих мотивів.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
скачать dle 12.0