В Николаеве суд отобрал ребёнка у девушки которая принимала наркотики, занималась проституцией и забеременела от школьника

  • 0
В Николаеве суд отобрал ребёнка у девушки которая принимала наркотики, занималась проституцией и забеременела от школьника
До Центрального районного суду м.Миколаєва надійшов позов органу опіки та піклування Миколаївської міської Ради про відібрання у громадянки В. її малолітнього сина 2018 року народження, без позбавлення батьківських прав та стягнення з неї аліментів.

Зазначений позов перебував у провадженні судді Ольги Гуденко.

У ході судового розгляду встановлено, що в липні 2018 року до пологового будинку було доставлено породілля в стані сильного алкогольного сп’яніння, в крові було виявлено ознаки вживання барбітуратів та амфетамінів. Після народження дитини остання поводила себе агресивно та зухвало.

З’ясувалось, що громадянка В. притягалась до адміністративної відповідальності за заняття проституцією, була помічена у вживанні алкогольних та наркотичних речовин. В подальшому дитину було переведено до лікарні у зв’язку з вадами внутрішньоутробного розвитку та абстинентного синдрому, викликаного вживанням матір’ю наркотичних речовин під час вагітності.

Було прийнято рішення про відібрання дитини і хлопчика було передано його біологічному батькові.

Наразі за малолітнім здійснює піклування його бабуся по лінії батька, оскільки він сам є неповнолітнім та продовжує навчання в 11-му классі. Для дитини створено належні умови проживання та лікування, якого він потребує. Відповідачка весь цей час не цікавиться долею свого сина та не надає матеріальної допомоги на його утримання.

Дослідивши матеріали справи та заслухавши думки сторін, суд вирішив задовольнити зазначений позов, відібрати малолітню дитину у його матері громадянки В., без позбавлення її батьківських прав, стягнути на користь батька дитини з відповідачки аліменти на утримання її малолітнього сина у розмірі ? частини від усіх видів заробітку, але не менше 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Таким чином, суд захистив право малолітньої дитини на належне утримання, медичний догляд та піклування.скачать dle 12.0