Как жителю Николаева получить справку о составе семьи?

  • 0
Как жителю Николаева получить справку о составе семьи?
Директор департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради Дмитро Лазарєв розповів, що ні для кого не секрет,що ще з 2016 року довідку за Формою № 3 (про склад сім’ї) скасовано (постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 861 внесено зміни до постанови Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470 та виключено форму №3 з переліку документів).

Витребування подання довідки за формою № 3 чи надання послуг з видачі довідки за формою № 3 не передбачено законодавством. Проте в деяких установах на законодавчому рівні ще не врегульоване питання щодо отримання інформації про склад сім’ї. Її все ще вимагають при оформленні субсидії, пільг, соціальних виплат тощо.

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» передбачає, що довідки про реєстрацію місця проживання видаються виключно вповноваженими органами реєстрації місця проживання.

З метою зменшення соціальної напруги, допомоги громадянам у вирішенні питання з установами, яким все ще необхідно подавати інформацію про зареєстрованих осіб за адресою, департамент з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради (далі – Департамент) розробив аналог довідки форми № 3 – відомості про зареєстрованих осіб у житловому приміщенні / будинку, що містяться в реєстрі територіальної громади м. Миколаєва, який було затверджено 14 березня 2019 року на засіданні 51-ї сесії Миколаївської міської ради. Відповідні відомості може отримати власник житла за наявності необхідних документів (оригіналу та копії документа на право власності на житлове приміщення, оригіналу та копії паспорта власника житла), безпосередньо в день звернення.

На сьогоднішній день вищезазначену інформацію можна отримати безпосередньо в Департаменті (вул. Адміральська, 20, 3 під’їзд, хол департаменту) у такі дні: понеділок, середа – з 09:00 до 17:00; п’ятниця – з 09:00 до 16:00.

Також ви можете звернутись у віддалені робочі місця Департаменту, які знаходяться за адресою:

вул. Інженерна, 1 (адміністрація Центрального району) – понеділок – четвер – з 09:00 до 17:00; п’ятниця – з 09:00 до 16:00;

просп. Богоявленський, 1 (адміністрація Інгульського району) – понеділок, вівторок, четвер – з 09:00 до 17:00;

просп. Богоявленський, 314 (адміністрація Корабельного району) – понеділок, вівторок, четвер – з 09:00 до 17:00.

Сподіваємось, дана інформація стане у нагоді - підсумував директор департаменту з надання адміністративних послуг міської ради Дмитро Лазарєв.скачать dle 12.0