Суд отправил в СИЗО Николаевского дебошира который убил свою мать (Фото)

  • 0
Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Світланою Скрипченко розглянуто клопотання слідчого про обрання міри запобіжного заходу 34-річному місцевому мешканцю, який раніше притягувався до кримінальної та адміністративної відповідальності, за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення за ч.1 ст.115 КК України.

Відповідно до матеріалів клопотання, 09.05.2019 року, у підозрюваного, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, виник конфлікт із матір’ю, з якою вони проживали у квартирі будинку по пр.Центральний у м.Миколаєві.

У ході конфлікту вони вийшли на балкон, де підозрюваний виштовхнув матір з балкона. Остання трималась за перила, проте чоловік розчепив її пальці, внаслідок чого вона впала з сьомого поверху і від отриманих травм померла.

У якості ризиків, прокурор зазначав можливість переховуватись від слідства та суду, впливати на свідків, вчинити інше кримінальне правопорушення.

Підозрюваний не заперечував проти підозри.

Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя ухвалила застосувати запобіжний захід у виді тримання під вартою до 05.07.2019 року.скачать dle 12.0